O NAS

Gdyby byli zjawiskami, to Paula byłaby wulkanem, a Maciek zorzą polarną. Mimo, że to dwa różne emocjonalnie bieguny, świetnie się uzupełniają i mają jedną wspólną miłość pt. podróże. Maciek to strateg podróżniczy, Paula zaś dokłada do tego swoją wrażliwość. Najbardziej zakochali się w Amerykach. Paula w Południowej, Maciek w Północnej. Tam też ciągnie ich najbardziej. Na te dwa kontynenty wracają najczęściej. Marzy im się Panamericana. Zrobią to. Tylko jeszcze nie wiedzą kiedy. Z podróżą dookoła świata było podobnie, marzyli, marzyli i wymarzyli. Polecieli na 3 miesiące i okrążyli Ziemię, stawiając nogę na każdym z 6 kontynentów.

Trochę historii…

W 2011 wyjechali w swoją pierwszą wspólną podróż – do Portugalii. Od tamtego czasu, w ich głowach rodziły się kolejne pomysły na wspólne odkrywanie świata. Meksyk, Kuba, USA, Boliwia, Grecja, Włochy, Norwegia… Po powrocie z Boliwii, pomyśleli sobie – a może by tak, fotorelacje i przemyślenia puścić w eter. Czemu nie!? I tak w październiku 2013 powstało „Gapię na mapę”.

Do 2017 podróżowali bardzo intensywnie. W 2017 skład Gapie powiększył się o Gapiątko, dlatego nieco zwolnili. Teraz odkrywają świat we troje. Byli już razem w Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Czarnogórze i Grecji. Ale knują już plany na dalsze podróże. Czasem Gapie wyjeżdżają też we dwoje, a Gapiątko zostaje z dziadkami.

Gapię na mapę to miejsce, gdzie dostaniesz solidną dawkę inspiracji do podróży. Tylko uwaga – to uzależniające ;)

Miłej lektury!